מי אנחנו?


נעים מאד,

שמי אסף הירשפלד ואני היזם והבעלים של speakingenglish.co.il. 

 את המיזם הקמתי כתוצאה מהצורך האישי שלי ושל ילדי לשפר את היכולת לדבר אנגלית. 

לאחר מחקר מקיף שעשיתי במהלך שנתיים על הנעשה בתחום הוראת האנגלית בעולם הבנתי כי מרבית השיטות הקיימות כיום בישראל ללמוד אנגלית אין אפקטיביות ויתרה מכך, המשאבים( כספיים וזמן) הנדרשים לכך הינם גדולים מאד ואינם מאפשרים לאדם הממוצע לרכוש את השפה . 

מתוך המסע האישי והמשפחתי נולד החזון: לאפשר לכל אזרח - ילדים, בני נוער ומבוגרים - לרכוש את השפה האנגלית בצורה מהירה ובעלות סבירה.

בזכות הניסיון שצברתי לאורך השנים כיזם חינוכי, כיועץ וכמנהל הן בתחום העסקי והן בתחום החינוכי ואודות לשיתופי הפעולה שייצרנו עם חברות בינלאומיות המובילות בתחום הוראת האנגלית בנינו שירות יוצא דופן שמאפשר לכל אחד, צעירים ומבוגרים, לשפר את האנגלית בתוך זמן קצר ובעלות סבירה והוגנת.

המפתח לרכישת שפה טמון בשני מרכיבים עיקריים: יכולת ההתמדה בתהליך הלימוד ולימוד באמצעות שיטות אפקטיביות ויעילות. 

כל אחד יכול ללמוד לדבר אנגלית אם ילמד בשיטות אפקטיביות בהתמדה! 

התפיסה כי נדרשת יכולת מיוחדת לרכישת שפות הינה מוטעת.

הידע והמומחיות שצברתי לאורך השנים בתחום הטמעת שינויים ושינוי התנהגויות בשילוב אמצעי הלמידה החדשניים ביותר שהתפתחו במהלך השנים האחרונות יוצרים סינרגיה שמגדילה באופן דרמטי את היכולת  שלכם להתמיד בתהליך לימוד אנגלית ולחוות הצלחות תוך זמן קצר ביותר.

 יכולת התמדה = הצלחה ברכישת שפה.

אני מזמין אתכם להיווכח כי באמצעות השיטה הייחודית שפיתחנו המשלבת ידע מעולם הפסיכולוגיה והחדשנות הפדגוגית כל אחד יכול לשפר את יכולת הדיבור שלו באנגלית באופן דרמטי תוך זמן קצר ובעלות סבירה. 

צוות המורים שלנו ישמח ללוות אתכם במסע שלכם לשיפור האנגלית.

שיהיה לכם לימוד מהנה ובהצלחה,

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או כדי לתת פידבק על השירות שלנו,

אסף הירשפלד