נמאס לכם להתבייש בשיחות באנגלית?

הירשמו לקורסים שלנו ותחוו את ההצלחה במהירות

מאשר שקראתי את התקנון מאשר קבלת מידע שיווקי

כיצד מרחיבים את אוצר המילים?

שכח מרשימות מילים אין סופיות

כיצד מרחיבים את אוצר המילים?

  1. מיקוד, מיקוד, מיקוד.
  2. מפסיקים ללמוד מילים ומתחילים ללמוד משפטים.
  3. משתמשים באפליקציות לשינון האנגלית.
  1. מיקוד, מיקוד, מיקוד – מי מאיתנו אינו זוכר את רשימות המילים וההכתבות שעשינו בבית הספר. מסתבר שהרשימות הללו לא היו כלכך יעילות ואפקטיביות. משרד החינוך פרסם לאחרונה רשימת מילים מומלצת ללמידה לאחר שגילה שמורים רבים לימדו מילים שאינן בשימוש שכיח בשפה יום- יומית.
  2. חוק 20:80 – אוצר המילים של האנגלית הוא עצום אך אף אחד מאיתנו אינו צריך לדעת אותו. חוק פארטו מניח ש 20% מהמילים משמשות אותנו ב 80% מהסיטואציות,לכן החכמה היא ללמוד את אותן מילים רלוונטיות. אדם הנזקק לאנגלית רק לצורכי טיול נדרש לאוצר מילים שונה ממי שמתעד לעבוד בתחום ההנדסה. אנו ממליצים ללמוד באופן ממוקד את המילים הדרושות לסיטואציות בהן תידרש או תרצה להיות .
  3. מפסיקים ללמוד מילים ומתחילים ללמוד משפטים – על מנת לדבר אנגלית באופן שוטף עלינו לדבר מבלי שנצטרך לחשוב על כך. כאשר לומדים מילים בנפרד וכללי דקדוק בנפרד אנחנו כל הזמן צריכים לחשוב כיצד לחבר בין המילים השונות וכללי הדקדוק. בדרך זו אנו צריכים לשלוף מהמוח אינפורמציה רבה המפוזרת במקומות שונים במוח. על מנת לפתח יכולת דיבור באופן שוטף יש לשנות את השיטה וללמוד משפטים או חלקי משפטים . למשל במקום ללמוד שמות פירות בנפרד נלמד משפט שלם בו מצויינים שמות בפירות. באופן זה אנו מרחיבים את אוצר המילים אבל גם את אופן השימוש בהם ולמעשה מטמיעים את כללי הדקדוק מבלי שנרגיש.
  4.  משתמשים באפליקציות לשינון האנגלית – ישנה חשיבות רבה של שינון המילים והמשפטים על מנת שנזכור אותם ונוכל לשלוף אותם בקלות בעת השיחות. לשמחתנו ישנן היום אפליקציות המאפשרות תרגול מהנה ובאופנים שונים שמקל לזכור ולהרחיב את אוצר המילים. במהלך השיעורים נמליץ לך על האפליקציות המתאימות לצרכיך.

את כל השיטות האלו ועוד תוכלו לתרגל בקורס אנגלית אונליין – על מנת להגיע לרמת האנגלית שתרצו

נמאס לכם להתבייש בשיחות באנגלית?

הירשמו לקורסים שלנו ותחוו את ההצלחה במהירות

מאשר שקראתי את התקנון מאשר קבלת מידע שיווקי

טיפים ללמידה מהירה נוספים

Past Perfect

מתי משתמשים ב Past Perfect ? זמן ה Perfect אינו קיים בעברית ולכן הוא כלכך מבלבל. גם בבתי הספר לא שמים דגש על לימוד הזמן הזה. הכנו לכם סדרת סרטונים...

המשיכו לקרוא >

Conditionals

  בסדרת הסרטונים המצורפים תלמדו על כל סוגי משפטי התנאי ( אם... אז...). בקשו מהמורים שלנו לתרגל אתכם על השימוש הנכון במשפטי התנאי.

המשיכו לקרוא >
בית תוכנה לקידום אתרים