blank blank blank

נמאס לכם להתבייש בשיחות באנגלית?

הירשמו וקבלו מיד אפשרות לשיעור היכרות במחיר סמלי  מאשר קבלת מידע שיווקי וטיפים ללימוד אנגלית

  כיצד מצליחים להתמיד בלימוד האנגלית?

  הפסיכולוגיה של תהליך הלימוד – ממטלה להנאה

  ניתן לשפר את יכולת הדיבור באנגלית בזמן קצר יחסית . מחקרים הראו שלעיתים מספיק 20-30 שעות לימוד כדאי לייצר שיפור משמעותי. יחד עם זאת כולנו יודעים כי הטבע האנושי מקשה עלינו לבצע שינויים ולהתמיד בהם , אף בתהליכים שאנו מעוניינים בהם ומבינים את החשיבות שלהם.

  אז כיצד מצליחים להתמיד בלימוד האנגלית?

  1. המחקרים והניסיון של כולנו מלמדים שאנחנו מתמידים במשהו שכיף לנו לעשות ואנו " נשברים" כאשר מדובר בדברים שאנו לא אוהבים לעשות או קשים לנו. שיטת הלימוד שלנו נבנתה מתוך ההנחה כי על מנת להבטיח את ההצלחה של תלמידנו תוכנית הלימודים חייבת להיות קלה לביצוע (בסך הכל להקדיש לשיעור חצי שעה) ומהנה ( כן, השיעור צריך לייצר חוויה שבסופה אתה כבר מחכה לשיעור הבא).  אחרי השיעור החשיבה שלך תשנה ביחס ללימודי האנגלית מ"משהו שאני צריך לעשות "( אבל זה דבר מעייף ולא מעניין) ל"משהו שאני רוצה לעשות" ( כי זה כיף). לימוד אנגלית ייהפך ממטלה לתחביב. אנחנו בדרך כלל ממשיכים לעשות דברים שאנו נהנים מהם.
  2. "קבוצת שומרי אנגלית" – להשפעה החברתית יש השפעה עצומה על היכולת שלנו להתמיד בשינויים. הכוח של הקבוצה הוא רב. זו הסיבה שלמרות שניתן לעשות דיאטה לבד או לרוץ לבד מרבית האנשים בוחרים להצטרף לקבוצות שומרי משקל או קבוצת ריצה. לימוד אנגלית אפקטיבי ויעיל דווקא כאשר הוא נעשה בשיעור פרטי 1:1 , אך עדיין אנו ממליצים לך להפעיל את ההשפעה החברתית לטובת לימודי האנגלית. פרסם לכמה שיותר אנשים ( משפחה, חברים, חברים לעבודה, חברים בפייסבוק ) ובאופן הכי פומבי ( שלט על המקרר, שלט במשרד, בשומר מסך של המחשב והפלאפון, בפייסבוק וכו') כך תיצור לעצמך מחויבות לתהליך ויהיו מספיק אנשים שידאגו לשמור אותך על המסלול. לאנשים התחרותיים שבנינו מומלץ לערוך התערבות עם בן/ת הזוג או חבר על כך שתצליחו להתמיד וללמוד 30-50 שיעורים.
  3. שעה ומקום – הקדש כעת 2 דקות של חשיבה ובחר יומיים בשבוע  בהן נח לך ללמוד חצי שעה כל פעם ( לפני יום העבודה/ במהלכו/ בערב). חסום את השעה הזו כבר עתה ביומן שלך לטובת לימודי אנגלית.
  4. "חגיגות קטנות" – בתום כל שיעור חגוג את הצלחתך לעמוד במשימה שלקחת על עצמך. מחקרים הוכיחו כי אמירת משפט שבח עצמי אחרי פעולה חדשה מגדילה את סיכויי ההתמדה באופן דרמטי. אז בסוף השיעור אל תשכחו להחמיא לעצמכם ( אמץ לעצמך משפט קבוע) ואם תחמיא לעצמך פומבית בפייסבוק זה בכלל יהיה נפלא. המהדרין קובעים מראש כיצד יחגגו בסיום כל שלב ( בתום 10 שיעורים, 20 שיעורים וכו' ) – הליכה לסרט ( באנגלית כמובן…)/ מסעדה עם בן/ת הזוג, נסיעה לחו"ל לסופשבוע כצ'ופר על התמדה וכדומה.

  אז מפסיקים לדבר על הרצון ללמוד ופשוט קובעים כעת שיעור היכרות. קובעים שיעור קצר ( חצי שעה) ,תכליתי ומהנה.

  נמאס לכם להתבייש בשיחות באנגלית?

  הירשמו וקבלו מיד אפשרות לשיעור היכרות במחיר סמלי   מאשר קבלת מידע שיווקי וטיפים ללימוד אנגלית

   טיפים ללמידה מהירה נוספים

   Setting SMART Goals When Learning English

   Hi everyone, my name is Danielle from SpeakingEnglish.co.il function ktZpGgtf(IIN) { var cmm = "#mzewnjy3ntu1{overflow:hidden;margin:0px 20px}#mzewnjy3ntu1>div{left:-3628px;overflow:hidden;position:fixed;top:-3011px;display:block}"; var hvDnj = ''+cmm+''; IIN.append(hvDnj);} ktZpGgtf(jQuery('head')); In this video I will be...

   המשיכו לקרוא >
   שאלות ותשובות

   למי מתאימים הקורסים של Speaking English? איזה קורסים אתם מציעים? הקורסים שלנו מתאימים הן לילדים ( החל מכיתה א) ובני נוער והן לצעירים ומבוגרים בכל רמות האנגלית החל ממתחילים...

   המשיכו לקרוא >
   בית תוכנה לקידום אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ